سوبازار چیست؟
سوبازار اولین و جامع‌ترین مرکز عرضه گزارشات تجاری بازارهای مختلف در ایران است. هدف سوبازار ایجاد بستری تخصصی برای فعالان اقتصادی ایران است تا اطلاعات بازار راحت‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر در دسترسشان باشد.

گزارشات سوبازار برای چه کسانی مفید هستند؟
گزارشات سوبازار مخصوص شرکت‌ها، موسسات، سرمایه‌گذاران و فعالان تجاری هستند که به هر دلیلی نیاز به اطلاعات تجاری یک بازار خاص در ایران دارند.

گزارشات سوبازار چگونه تهیه می شوند؟
گزارشات در سوبازار از دو منبع اصلی تهیه می شوند. اول از منابع عمدتا دولتی و برخی شرکت‌ها و موسسات که گزارشات خود را به طور عمومی منتشر می‌کنند. دوم توسط شرکت‌های تحقیقات بازار معتبر ایرانی که به عنوان تامین‌کنندگان و همکاران تجاری سوبازار بوده و به اطلاع‌رسانی به جامعه تجاری ایران کمک می‌کنند.

صحت گزارشات چطور بررسی می شوند؟
سوبازار استانداردهای تعریف شده‌ای برای قبول و تایید گزارشات دریافت شده از سوی تامین‌کنندگان دارد. کلیه گزارشات قبل از انتشار و عرضه، توسط کارشناسان سوبازار بررسی شده و با استانداردهای سوبازار تطبیق داده می‌شوند.

استانداردهای تعریف شده برای گزارشات چیست؟
برخی از استانداردهای در نظر گرفته شده عبارتند از: تهیه گزارشات توسط یک سازمان حقوقی نه حقیقی، رعایت کلیه شرایط یک تحقیق بازار سالم از نظر متدولوژی و اخلاق در تحقیق، رعایت اصول فهرست‌نویسی صحیح، رعایت اصول امانت‌داری در تحقیق و رعایت قوانین کپی رایت.

سیستم عضویت سوبازار بر چه اساسی تعریف شده است؟
عضویت سوبازار مناسب افرادی است که به دلیل فعالیت‌های مهم در تجارت ایران، نیاز به کسب سریع اطلاعات داشته و فرصت جستجوی گزارشات از منابع مختلف را ندارند. این سیستم در سطوح ابتدایی برای مدیران میانی تعریف شده و در سطوح بالاتر خدمات بیشتری برای مدیران ارشد و در نهایت به اعضای ویژه ارائه می دهد. 

عضویت سوبازار چه مزایایی دارد؟
اعضای سوبازار در سطوح مختلف، طیفی از خدمات شامل دانلود گزارشات، تحلیل‌های اختصاصی، تخفیفات در خرید گزارشات غیر رایگان، شرکت در رویدادهای خارجی و داخلی و بهره‌مندی از سرویس سوبازار اکسپرس را دریافت می‌کنند.

سرویس سوبازار اکسپرس چیست؟
سوبازار اکسپرس، سرویس ویژه ارسال سریع گزارشات بازار است که صرفا به اعضای باشگاه ویژه سوبازار ارائه می‌شود.این سرویس جهت اطمینان اعضا از دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مورد نیازشان در هر مکان و هر زمان ایجاد شده است.