درباره ما

ایران، به عنوان یکی از کشورهای مهم و تاثیرگذار در اقتصاد خاورمیانه، همواره با چالش اطلاعات تجاری شفاف و قابل اتکا برای شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی روبرو بوده است. اطلاعاتی که با کمک آنها، می‌توان برنامه‌ریزی بهتری برای امور تجاری انجام داد و استراتژی‌های تجاری موثرتری را انتخاب نمود.

گروه کالار (KALAR Group) که از سال 1398 در زمینه تحقیقات بازار از طریق تهیه و انتشار گزارش‌های تخصصی فعال است، با درک این نیاز مهم تجاری در اقتصاد ایران، اقدام به راه‌اندازی اولین و جامع‌ترین مرکز عرضه گزارش‌های بازار ایران با نام سوبازار نموده است. کلیه گزارش‌های عرضه شده در سوبازار توسط سازمان‌ها، شرکت‌ها، موسسات و پژوهشگران معتبر تهیه شده و در معرض فروش یا استفاده علاقمندان قرار می‌گیرند.

از دیگر خدمات سوبازار به فعالان تجاری، ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تهیه گزارش‌های سالانه و گزارش‌های موردی می‌باشد. همچنین پروژه‌های تحقیقات بازار و تحلیل داده که به طور اختصاصی به سوبازار سفارش داده می‌شوند، از طریق شرکای تجاری و تحقیقاتی سوبازار که عمدتا شرکت‌ها و موسسات تحقیقات بازار کشور هستند، انجام شده و پس از تایید علمی و فنی توسط سوبازار به شکل گزارش‌های اختصاصی به کارفرما ارائه می‌شوند.

از سال 1402 با سرمایه‌گذاری گروه دنیای اقتصاد در سوبازار، گروه کالار یکی از اهداف اصلی خود را اعتلای صنعت تحقیقات بازار در ایران از طریق آموزش، فرهنگ‌سازی و شبکه‌سازی گسترده بین فعالان اقتصادی کشور تعریف کرده است.

فعالان اقتصادی می‌توانند با عضویت در سطوح مختلف سایت سوبازار، به کلیه گزارش‌های تجاری و اقتصادی سوبازار دسترسی یافته و از سایر امکانات تجاری و تحلیل های سیاستی در نظرگرفته شده برای مدیران و سازمان ها استفاده نمایند. سوبازار از خدمات ده‌ها شرکت تخصصی در زمینه تهیه گزارش‌های بازار و مشاوره‌های تجاری در بازارهای مختلف استفاده کرده و بهترین خدمت را بر اساس هر بازار به اعضای محترم عرضه می‌نماید.

برای کسب آگاهی بیشتر از نحوه کار سوبازار، خدمات ما و سوالات متداول را مطالعه کنید.