ایران، به عنوان یکی از کشورهای مهم و تاثیرگذار در اقتصاد خاورمیانه، همواره با چالش اطلاعات تجاری شفاف و قابل اتکا برای شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی روبرو بوده است. اطلاعاتی که با کمک آنها، می‌توان برنامه‌ریزی بهتری برای امور تجاری انجام داد و استراتژی‌های تجاری موثرتری را انتخاب نمود.


گروه کالار (KALAR Group) که از سال 1398 در زمینه تحقیقات بازار از طریق تهیه و انتشار گزارش‌های تخصصی فعال است، با درک این نیاز مهم تجاری در اقتصاد ایران، اقدام به راه‌اندازی اولین و جامع‌ترین مرکز عرضه گزارش‌های بازار ایران با نام سوبازار نموده است. کلیه گزارش‌های عرضه شده در سوبازار توسط سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات معتبر تهیه شده و در معرض فروش یا استفاده علاقمندان قرار می‌گیرند.

از دیگر خدمات سوبازار به فعالان تجاری، ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تهیه گزارش‌های سالانه و گزارش‌های موردی می‌باشد. همچنین پروژه‌های تحقیقات بازار که به طور اختصاصی به سوبازار سفارش داده می‌شوند، از طریق حلقه شرکای تجاری سوبازار که عمدتا شرکت‌ها و موسسات تحقیقات بازار کشور هستند، انجام شده و به شکل گزارش‌های اختصاصی ارائه می‌شوند.


فعالان اقتصادی می‌توانند با عضویت در سطوح مختلف سایت سوبازار، به کلیه گزارش‌های تجاری و اقتصادی سوبازار دسترسی یافته و از سایر امکانات تجاری در نظرگرفته شده برای مدیران استفاده نمایند. سوبازار از خدمات ده‌ها شرکت تخصصی در زمینه تهیه گزارش‌های بازار و مشاوره‌های تجاری در بازارهای مختلف استفاده کرده و بهترین خدمت را بر اساس هر بازار به اعضای محترم عرضه می‌نماید.

برای کسب آگاهی بیشتر از نحوه کار سوبازار، خدمات ما و سوالات متداول را مطالعه کنید.