خرید کمپانی علوم داده Filter توسط 24i

خرید کمپانی علوم داده filter

شرکت پخش ویدئویی 24i شرکت تجزیه و تحلیل داده Filter را خریداری کرد.

Filter، که توسط پیتر گابریل موسیقیدان بنیان‌گذاری شد، از علم داده، تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین جهت کمک به مصرف کنندگان برای یافتن و تماشای محتوای ویدئویی استفاده می‌کند. این معامله که هزینه آن فاش نشده است، خدمات ویدئویی 24i را با ارائه شخصی سازی و توصیه‌های مبتنی بر داده، ارتقا می‌دهد.

مدیر اجرایی Filter، دمین رید(Damien Read) معاون ارشد محصولات داده 24i خواهد شد و به رهبری تیم علوم داده در بت (Bath) ادامه خواهد داد. تیم علوم داده در Filter، با تیم داده 24i برای توسعه و بهبود بیشتر ابزارها و محصولات دیتای این شرکت، از جمله معیارهای کیفیت خدمات، استفاده از محتوا و قابلیت‌های گزارش، همکاری خواهد کرد.

دکتر نیل فوستر( NealeFoster)، مدیر اجرایی 24i اظهار کرد: " سرویس مدیریت شده Filter مبتنی بر آزمایش، یادگیری و اصلاح و  روش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی است که آن را از سایر موتورهای پیشنهادی و بسته‌های تحلیلی متمایز می‌کند. ما بسیار خوشحال هستیم که این تجربه و تخصص را در شخصی‌سازی‌ها و پیشنهادات مبتنی بر داده‌ها در ماژول 24iمی‌آوریم."

گابریل گفت: زمانی که ما با Filter شروع کردیم، یک موتور شخصی بسیار جدید بود و شرکت‌های پیشگام کوچک و مستقل نقش مهمی در تکامل علوم دیتا ایفا کردند. " این صنعت نوپا اکنون بخشی از رسانه است و با حمایت 24i،  تیم داده فوق العاده Filter قادر خواهد بود برای مخاطبان بسیار گسترده تری تفاوت ایجاد کند و تجربه کاربری را برای میلیون ها مصرف کننده دیگر در سراسر جهان بهبود ببخشد."

رید افزود: " بهبود مستمر شخصی‌سازی برای مشتریان ما بسیار مهم است و بینش قدرتمند ما اغلب به شکل دادن به تفکر استراتژیک آنها کمک می کند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به خانواده i24 ملحق می‌شویم، زیرا این موضوع به ما کمک می‌کند تا پیشنهادات خود را بیشتر توسعه دهیم و تکنولوژی تغییر دهنده بازی را به طیف گسترده‌تری از شرکت‌های سرگرمی و بازی در سراسر جهان ارائه کنیم."

برچسب‌ها